Magyarország legnagyobb ingatlanközvetítője nyerte az Ingatlanszakmai Innovációs Díjat
Új típusú díjat alapított a Magyar Ingatlanszövetség; idén először osztotta ki az „Ingatlanszakmai Innovációs Díjat”, amelyet ingatlanközvetítő szakterületen az Otthon Centrum nyert el, azt követően, hogy 1999 – 2006 között nyolc alkalommal neki ítélték az „Év ingatlanforgalmazója” elismerést.
A több mint 100 irodával rendelkező hálózat, amely a közelmúltban, az Év franchise-hálózata díjat is elnyerte, kiemelkedő teljesítményt nyújtott az innováció területén.
„Fontos volt számunkra, hogy olyan innovatív módszereket dolgozzunk ki 2008-ban, amelyek segítségével jobb és hatékonyabb ügyfélkiszolgálást tudunk elérni. A tavaly bevezetetett értékesítési garancia és jövedelempótló biztosítás szolgáltatásunk ,valamint a térképes ingatlankereső bevezetése az oc.hu honlapon, a franchise irodák saját honlapjainak elindítása az ugyancsak tavaly indított hitelcenter weboldal mellett csak néhány a sok újítás közül és mind azt a célt szolgálják, hogy ebben a nehéz piaci helyzetben is tudjunk hozzáadott értéket nyújtani ügyfeleinknek.” – hangsúlyozta Kühne Kata, Magyarország vezető ingatlanforgalmazójának, az Otthon Centrum Franchising Kft. ügyvezető igazgatója.
Az Otthon Centrum online adatbázisában jelenleg mintegy 18.600 ingatlan szerepel, az országos lefedettségű irodahálózat a tavaly értékesítet ingatlanok több, mint 50%-át kizárólagos megbízással adta el.
„Úgy gondolom, hogy a piac szűkülése és a recesszió nem csupán negatívumokat hordoz, hanem lehetőségeket is a nagy ingatlanközvetítőknek. Ilyenkor lehet és kell is új stratégiát, újszerű szolgáltatásokat, fokozottabb költséghatékonyságot bevezetni” – emelte ki Kühne Kata.

Zöld technológia, prémium panoráma, városi nyugalom – ezek most a legizgalmasabb új lakóparkok Budapesten és környékén
Iroda

Irodapiaci trendek 2026: hibrid munkavégzés, generációs törésvonalak és az észrevétlenül terjedő mesterséges intelligencia

Történelmi padlón az egyik legfontosabb budapesti ingatlanpiaci szegmens – mégis élénk maradt a kereslet

Új logika az irodabérlésben: miért tolódik a piac a szolgáltatott irodák felé?

Rugalmas irodák – hogyan váltak alapmegoldássá a modern vállalkozások számára?
Raktár

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt elkészül a fejlesztés, nő az érdeklődés

Közel az átadáshoz az Airport City Condo Ipari- és Logisztikai Park – idő előtt költözhetnek a bérlők

Újra lendületben az ipari ingatlanpiac – látványos bővülést hozott a harmadik negyedév
Otthon

Otthon Starttal is megvásárolható családi házak – felújított, újszerű és panorámás otthonok egy helyen

Hideg tél, forró számlák: milliárdokkal drágább lett a januári rezsistop, mint tervezték

Vidámpark a rozsdaövezetben? Meglepő terv körvonalazódik Budapest egyik legproblémásabb területén

Tengerpart, alpesi kisváros vagy akár Hollywood – külföldi ingatlanok egy helyen, eurós áron az Ingatlantájolón
Dizájn

Tisztítják a levegőt és feldobják a teret: 6 szobanövény, ami imádja a párás fürdőszobát is

Két és fél millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaphat sok háztartás: hétfőtől lehet pályázni rá

Ötször annyi szobanövény is elfér, ha így rendezed el őket: pofonegyszerű a design

6 olcsó trükk a lakás felfrissítéséhez: sokan félnek tőle, pedig páratlan lesz a végeredmény
Pénz

Hosszú távra terveznek: tízéves partnerséget kötött a Semmelweis OSC és az Indotek Group
Jelentős, hosszú távú együttműködési megállapodást kötött egymással a Semmelweis OSC és az Indotek Group. A vállalatcsoport tízéves szponzorációs szerződés keretében
Adó és jog

Megnyílt a pénzcsap a falvak előtt – 20 milliárd forint jut közterekre és középületekre

Irodapiaci trendek 2025: generációk harca, hibrid munkavégzés és láthatatlan MI az irodákban

Túlkínálat, óvatos optimizmus és kettős üzemmód – ilyen most az ipari-, logisztikai ingatlanpiac

Lakatos szakembert keres az Eurogart Kft. – megbízható, hosszú távú állás Óbudán
Retail

Ma még beszerezhető a pezsgő és a virsli – így alakul az üzletek nyitvatartása szilveszterkor és újévkor
Mutatjuk a részletes nyitvatartási rendet.
Szolgáltatók

Tudta, hogy mit ünneplünk április 21-én?

Ez a csapat kiemelkedő “láthatóságot” ért el az ingatlanpiac webes területén

Ez a vállalat újabb parkot vásárolt Olaszországban

Mintegy 30 milliárdos hitel három ütemre
Videó





